takdir teşekkür hesaplama

Rate this post

takdir teşekkür hesaplama Dönem not ortalaması ve karne ile birlikte alınacak başarı belgesini öğrenmek için aşağıdaki listeden okul türünüzün altındaki sınıfınızı seçtiğinizde takdir teşekkür hesaplayabilirsiniz.

Örneğin 5 tane dersiniz olduğunu ve bu derslerin haftalık ders saatleri ve aldığınız notların ortalamalarının şu şekilde olduğunu varsayalım.

Karne döneminin yaklaşması ile birlikte öğrencilerin takdir teşekkür hesaplama işlemleri de hızla artıyor. Derslerden alınan ortalama puanları yazarak takdir ve teşekkür hesaplaması sistemimiz üzerinden yapabilirsiniz. 

Sınav, Proje, Performans, Uygulama ve Ders Etkinliklerine Katılım notlarınızı, E-Okul karne sistemindeki gibi kutucuklara tek tek girerek Ders ve Dönem Sonu Ortalamanızı hesaplayabilirsiniz.

Yaz tatiline sayılı günler kala milyonlarca öğrenci “Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır?” Sorusuna yanıt arıyor. Not ortalaması temel alınarak hesaplanan takdir ve teşekkür belgeleri konusunda araştırmalar hız kazandı. İşte, konuya ilişkin ayrıntılar…

Yayım tarihi
Genel olarak sınıflandırılmış