Matematik Proje Kapağı 🙂Kıskandıracak Kapaklar

matematik proje kapağı
matematik proje kapağı
4.7/5 - (8 votes)

Matematik proje kapağı ile ilgili konumuzda sizlerin en çok beğeneceği tam 10 adet matematik proje ödevi kapakları listeledik. 1 sınıf, 2 sınıf, 3 sınıf, 4 sınıf, 5 sınıf, 6 sınıf, 7 sınıf, 8 sınıf, 9 sınıf, 10 sınıf, 11 sınıf, 12 sınıf, ortaokul, lise gibi sınıflardaysanız indirebilirsiniz.

İşin detayına inmek gerekirse; matematik proje kapağı hem sizlerin hem de öğretmenizi etkilemesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Farklı cinsiyetlerde ve eğlenceli grafiklerle çeşitler oluşturup sizlere taktim ediyoruz.

Matematik Proje Kapağı Örnekleri

Sizler için özenle hazırladığımız Matematik proje ödevi kapakları. Artık Matematik proje ödevi kapakları aramanıza gerek kalmayacak. Not: 2 farklı dosya bırakıyorum. Resme tıklayarak ulaşabilirsiniz.

matematik proje kapagi ödevi
matematik proje kapağı ödevi

2. Ek Dosya:

matematik proje kapagi
matematik proje kapağı

Diğer proje ödev kapakları:

 • Türkçe proje kapağı
 • Fen proje kapağı
 • Biyoloji proje kapağı
 • Edebiyat proje kapağı
 • Sosyal bilgiler proje kapağı
 • Din kültürü ve Ahlak bilgisi kapağı
 • T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük ödev kapağı

Matematik Proje Kapağı Nasıl Hazırlanır?

Evet, değerli ebeveynler veya çocuklar. İşte geldik asıl noktaya. ‘Yahu ben indirdim de nasıl düzenleyeceğim arkadaş!’ sorusuyla kulağımı çınlatır gibisiniz 🙂 Merak etmeyin, çok basit. Hemen anlatıyorum.

 1. Öncelikle size verdiğim 2 farklı klasör içerisinde bulunan Word dosyasını açıyoruz.
 2. Beğendiğiniz şablonu tutup, diğer sayları siliyoruz.
 3. Beğendiğiniz şablonda ‘Okul adı’ kısmına kendi okulunuzu giriyorsunuz.
 4. Aman ‘Ad-soyad’ kısmına adınızı ve soyadınızı girmeyi unutmayın.
 5. Şablonumuzda bulunan ‘Sınıfı, Okul numarası’ ve değerli öğretmenizin de gerekli bilgilerini girdikten sonra bu iş tamamdır.

Kırtasiyeci Matematik Proje Kapağını Düzenlemek İçin Para Alır mı?

Üzülerek bu sorunun cevabını düşünerek yazıyorum 🙁 Belki alır, belki almaz fakat vicdansızlık yapıp alırsa sizlerin zorunlu olmadığı sürece oradan alış veriş yapmamanızı rica edeceğim.

Sonuç

Benim için eğlenceli geçen dakikaların ardından her makale gibi bir sonunu getirmek gerekir. Bir tasarım fikriniz varsa bunu yorumlarda bana belirtebilirsin. Her zaman yorumlarınızı önemsiyorum, dikkate alıyorum.

Birbirinden güzel tam 10 adet matematik proje kapağı listeledim, umarım eğitim hayatınız bu proje kapaklarından daha hoş olur.

Yayım tarihi
Eğitim olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.